روی خط استوا

دوستان شما کتابی در ارتباط با مادر شدن می شناسید؟کتابی که لحظات شاد مادرشدن رو شرح بده؟در مورد احساسات یه زن قبل از تولد فرزندش باشه؟

من توی اینترنت سرچ کردم چند تا کتاب به زبان انگلیسی دیدم.اما کتابی که نویسنده ایرانی نوشته باشه،ندیدم!اگر واقعا تا به حال هیچ خانمی در ایران یا هیچ نویسنده ای به طور کلی در ایران دست به قلم نشده برای نوشتن چنین کتابی باید از خودمون یه سوال جدی بپرسیم:با وجود این همه تاکید بر مقام مادری چرا کتابی در مورد این دوران نوشته نشده که در مورد نگرانی ها سختی ها و شیرینی های این دوران باشه؟!

+سوال اولم پابرجاست.اگر کتابی می شناسید لطفا بهم معرفی بکنید.ممنون می شم:)

نظرات  (۵)

من دیدم یه سری کتابهایی که راجع به مادر شدنه. مثلا از دوران جنینی شروع میکنه و برای هر ماه و هفته برنامه و اینها داره. و فکر میکنم کتابی رو هم دیدم که دقیقا همینطوری مثلا برای هر هفته یه متن زیبا و پر احساس نوشته.
اما راستش رو بخواید چون هیچ وقت دنبالش نبودم، هبچی ازشون نمیدونم. نه اسم خود کتاب نه اسم نویسنده نه حتی مفهوم کتاب و غیره.
اما فکر میکنم که هست!
پاسخ:
ممنونم.من همش منتظر بودم یکی جواب سوالم رو بده.برای دوستم می خواستم چون داره مادر می شه:)
کاش اسمشون به خاطر داشتید...حیف 
 • ماهی سیاه کوچولو
 • عه باز شد کامنت دونی :)
  پاسخ:
  بلی:)
  من یه روزی مینویسم صبا. همیشه بهش فکر می‌کنم که باید خیلی متفاوت تر به مادر ایرانی نگاه کرد. 
  پاسخ:
  آفرین بر نگاهت دخترجان:)
  سراغ که ندارم. ولی شاید نمینویسن (کم مینویسن) چون خیال می کنن بدیهی و فطریه و گفتن نداره..درست مثل شکل تاکید رو مقام مادری که انگار غیر ارادیه قرار گرفتن درش!
  پاسخ:
  ولی به نظرم باید بنویسن.اینطوری شاید تحمل این بار سنگین راحت تر باشه و مادر همذات پنداری بکنه با نوشته شون و آرامش بیشتری داشته باشه...
  ما که ذوق کردیم از باز بودن صندوق نظرات :) کتاب هم به امید خدا پیدا می شه :)))
  پاسخ:
  خوشحالیم از این که موجبات شادی شما رو فراهم کردیم:))